top of page

Jak zdać egzamin z kierowania ruchem drogowym?


Test z kierowania ruchem nie jest trudny ale musisz wiedzieć, że...KIEROWANIE RUCHEM -> Porada nr 1 – Wykazuj szacunek swojemu wykładowcy (nie chodzi o pochlebstwa itp)

Dlaczego to ważne opisałem w poście "Jak wygląda szkolenie z kierowania ruchem".

Wykładowcy to często ludzie związani z ruchem drogowym np. egzaminatorzy prawa jazdy, policjanci z "drogówki". Mieli już do czynienia z trudnymi kierowcami i mają małą tolerancję do ignorantów.


KIEROWANIE RUCHEM -> Porada 2 – Zapisuj to co podkreśla wykladowca

Na początku szkolenie warto zapytać wykładowcę czy w trakcie egzaminu będziecie mogli korzystać z notatek. To rozwiązuje wiele niepewności przed przystąpieniem do testu z kierowania ruchem.


KIEROWANIE RUCHEM -> Porada 3 – Myśl o sobie

To najważniejsza rada bo dotyczy Twojego zdrowia i życia. Wynieś z tego szkolenia tak dużo jak to możliwe ponieważ to Ty staniesz na drodze na przeciwko rozpędzonej ciężarówki, niedouczonego kierowcy lub pirata drogowego. Te kilka godzin sa dla Ciebie. Ktoś napisał program szkolenia tak abyś Ty oraz wszyscy w przestrzeni publicznej byli bezpieczni.Kierowanie ruchem to nie tylko szkolenie i egzamin.

Kurs i egzamin trwa nie dłużej niż 8 godzin. Siedzisz w ciepłym pomieszczeniu, oglądasz filmy i słuchasz opowieści zżycia wziętych. To całkiem ciekawie spędzony czas. Nie bagatelizuj tego co tam usłyszysz i zobaczysz.Więcej o szkoleniu i egzaminie w kategorii "szkolenia oraz egzamin" https://www.rkr.net.pl/blog/categories/szkolenie-oraz-egzamin

668 wyświetleń1 komentarz

1 Comment


Dariusz Szpakowski
Dariusz Szpakowski
Feb 03, 2023

Masz pytania lub sugestie. Napisz w komentarzu lub wyślij emaila, którego adres znajdziesz w KONTAKT 📃

Like
bottom of page